Apartamento Vista Mar No Novo Campeche
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Quintal de Casa απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche Florianópolis με 1 υπνοδωμάτιο.
ΛίμΝη Conceição απέχει σχεδόν 7 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα 60 τ.μ. Και ο σταθμός λεωφορείων Avenida Campeche είναι σε απόσταση 550 μέτρων. Οι Αμμόλοφοι Joaquina απέχουν 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα.
Οι επισκέπτες του Apartamento Vista Mar No Novo Campeche έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στο σαλόνι και στην κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό.
Στο κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Main Bus βρίσκεται σε απόσταση 11 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Lagoa Pequena1,3 χλμ.
- Νησί Campeche1,5 χλμ.
- Παραλία Joaquina2,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Hercilio Luz12 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Main Bus Station11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche αποτελεί 140$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche;
Το το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz από το το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche;
Το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz απέχει 5 χλμ. από το το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Vista Mar No Novo Campeche.